#1 2008-05-25 22:15:10

Asia B.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 6
Punktów :   

WYCIECZKA ROWEROWA!

W związku z faktem, iż niesamowicie szybko zleciała nam tak wspaniała pora roku jaką jest wiosna (nie ma co, już prawie lato ) postanowiłam zorganizować całodniową wycieczkę rowerową. Powodem jest również inny fakt: mam takie zadanie na stopień. Więc jeśli ktoś również ma takie zapraszam do współpracy. Będzie to moja pierwsza wycieczka jako organizatorka\współorganizatorka więc wszelkie propozycje i uwagi proszę pisać!

Zapraszam więc:
* Zet-Zety naszego Hufca
* Harcerki, które mają wziąć udział w takowej imprezie na zaliczenie stopnia.

Spotykamy się 7.06.08r na dworcu SKM Chylonia. Celem jest Jezioro w Bieszkowicach.
Wyjazd nie będzie odwołany ze względu na pogodę, chyba, że zapowiadają kataklizm (chodzi o Ulewę, Burzę, czy coś podobnego
W pierwszą stronę jedziemy lasem do Łęczyc, a potem czerwonym szlakiem (Wejherowskim) nad samo jezioro. Trasa wycieczki liczy trochę ponad 10 km, czyli 2 godziny przyjemnej jazdy. W drodze powrotnej będziemy jechać ulicą godzinę, z czego pół, będzie "bardzo z górki", czyli bez pedałowania i na hamulcu xD. Na miejscu planuję grilla, piknik, i jeszcze myślę co. Jestem otwarta na różne pomysły. W jeziorze można się kąpać, ale prawdopodobnie będzie zimniejsza woda niż w lecie.
JEśLI KTOś JEST SZCZęśLIWYM POSIADACZEM PONTONU (Z WIOSłAMI ) I MóGłBY UżYCZYć SPRZęTU BYłABYM WDZIęCZNA
Chętnych proszę o zgłoszenie się do mnie na maila [mail]asiabaj_7@o2.pl[/mail] i napisanie tutaj, że się takowe zgłoszenie zostało wysłane, gdyż ostatnio mam problemy z pocztą.

W zgłoszeniu powinny się znaleźć:
imię i nazwisko uczestnika\ów;
nazwa drużyny;
karta rowerowa (jest czy nie ma); NIEOBOWIąZKOWA!
wiek;
nr aktualnego ubezpieczenia!

Zgłoszenia przyjmuję do 2 czerwca!

Proponuję odkopanie swojego roweru na tydzień przed wycieczką i solidny przegląd- nie chcielibyśmy mieć żadnych niespodzianek!


Co wziąć?
*wygodne spodnie
*ciepłą bluzę, sweter
*buty przed kostkę
*nakrycie głowy - obowiązkowo!
*1,5l NIEGAZOWANEJ wody + ew. coś innego
*kanapki na drogę i czekolada
*kiełbasa\y
*ketchup na Zet-Zet, umówić się jak ze sztućcami i talerzykami
*aparat - na ZZ
*legitymację, trochę pieniędzy
*gitarkę (jak ma)
*śpiewnik(jak się nie zna)
*i co wpadnie do głowy
*koc -jeden na ZZ
*jak o czymś zapomiałam to proszę dopisać

W przypadku brzydkiej pogody... Nie! Będzie świecić słońce! ;D

Ostatnio edytowany przez Asia B. (2008-05-25 22:37:26)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.purplehandgang.pun.pl www.narutomojadroganinja.pun.pl www.anonymouse.pun.pl www.mzklan.pun.pl www.cs-hooligans.pun.pl